Із квартири нардепа вкрали $200 000

На Запоріжжі невідомі обікрали квартиру, яка належить народному депутатові Олександрові Пономарьову.

Крадіжка була здійснена 16 чи 17 травня, пише УНН із посиланням на правоохоронців. Повідомляється, що крадії зламали замок на вхідних дверях помешкання нардепа у Бердянську та винесли звідти гроші на загальну суму понад 200 тисяч доларів.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 185 ККУ – крадіжка.

Як відомо, Олександр Пономарьов входить до складу депутатської групи «Воля народу» та є головою підкомітету з питань автомобільних доріг та дорожнього господарства комітету Верховної Ради України з питань транспорту.

18 травня Генеральний прокурор України вніс на розгляд ВРУ подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності Пономарьова. Підставою для подання клопотання стало обвинувачення у тому, що нардеп вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 171 КК України — незаконне вилучення зібраних журналістом матеріалів і технічних засобів, якими він користується у зв’язку зі своєю професійною діяльністю, а так само умисне перешкоджання здійсненню журналістом законної професійної діяльності (йдеться про події 7 лютого у стінах ВРУ, коли нардеп запевняв журналістів, що «не сяде»).

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram