Стало відомо, коли Тіллерсон офіційно попрощається з Білим домом

Рекс Тіллерсон, якого звільнили з посади держсекретаря США, заявив, що його офіційна відставка відбудеться 31 березня цього року.

Про це повідомляє Інтерфакс

«Термін дії моїх повноважень як держсекретаря закінчується опівночі 31 березня», - сказав він під час виступу в Держдепі.

При цьому він зазначив, що з кінця цього дня він передасть справи своєму заступникові Джону Салливану, який буде тимчасово виконувати обов'язки держсекретаря.

«Найбільш важливо - гарантувати плавний перехід (влади до нового держсекретаря) в той час, як країна продовжує мати справу з важливими політичними питаннями і викликами для національної безпеки», - підкреслив Тіллерсон.

Також він заявив, що тепер займеться низкою адміністративних питань для успішного вступу Майка Помпео на посаду держсекретаря.

Раніше у вівторок президент США зняв з посади держсекретаря США Рекса Тіллерсона і запропонував на цю посаду кандидатуру чинного директора ЦРУ Майка Помпео. У той же час місце Помпео на чолі Центрального розвідувального управління повинна зайняти його заступник Джина Хаспел.

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm