У Нідерландах назвали імена семи головних підозрюваних у збитті літака MH17

Колишні бойовики терористичної організації «ДНР» та кадрові російські військові Ігор Гіркін, Ігор Плотницький, Сергій Дубинський і Микола Ткачов фігурують у списку осіб, яких підозрюють у збитті літака рейсу МН17.

Про це повідомляє нідерландський сайт незалежних журналістських розслідувань Zembla, передає Радіо Свобода.

Журналісти посилаються на колишнього голову Служби безпеки України Валентина Наливайченка і колишнього головного слідчого СБУ у справі МН17 Василя Вовка.

«Ми провели кримінальне розслідування за звинуваченнями у скоєнні воєнних злочинів, зокрема, Гіркіним, Плотницьким, Дубинським та Ткачовим. У такий спосіб ми визначили винних і ми знаємо, хто вони», – заявив в інтерв’ю Zembla Наливайченко.

Зазначається, що СБУ визначила групу із семи осіб, які причетні до збиття МН17. Українська спецслужба надала Об’єднаній команді слідчих у цій справі численні матеріали, включно зі 150 тисячами записів перехоплених телефонних розмов.

Нідерландське видання пише, що слідчі вирішили сконцентруватися не так на тих, хто конкретно обслуговував російський ракетний комплекс «Бук», з якого і був збитий літак, як на тих особах, хто керував збройним заколотом на Донбасі, відіграючи вирішальну роль у привезенні ракетних комплексів «Бук» з території Росії.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram